توی دانشگاه جلوی در های ورودی پرچم امریکا و اسراییل زده بودند که هرکس میخواد وارد دانشکده بشه روی پرچم ها پا بگذاره و بره.

بعد یه صحنه دیدم که خیلی عجیب بود .چند تا از دانشجو ها برای این که مبادا به پرچم مقدس امریکا و اسراییل توهین بشه از روی این پرچم ها میپریدند.

این گذشت و ما وارد کلاس شدیم و توی کلاس هم به این موضوع توسط یکی از همان افرادی که به پرچم مقدس بی احترامی نکره بود به وضعیت توهین به کشور های معزز  (البته که اسراییل کشور نیس )اعتراض شد که چرا به یک کشور توهین میشود؟

ولی ایااین که امریکا و اسراییل مسلمان ها را میکشند توهین نیست؟

ایا نسل کشی مسلمانان توسط این شیاطین توهین نیست؟

این که هر لحظه امریکا و اسراییل از کشور ما جاسوسی میکنند توهین نیست؟

پا گذاشتن روی نماد  استکبار جهانی و شیطان بزرگ گناه است؟

ما به مردم امریکا توهین نمیکنیم.مورد پیش اومد بچه های بسیج در حمایت از مردم امریکا و در حمایت از جنبش 99 درصدی راهپیمایی کردند.  پس چرا این ها رو نمیبینید؟شایدم منبع خبری شما همه چیز رو نمیگه؟ 

برای امریکا فرقی نداره که تو توی افغانستان باشی یا لبنان یا ایران مهم اینه که مسلمان هستی .الان فقط استراتژی امریکا برا نابود کردن مسلمان ها در هر کشور فرق میکنه .تو افغانستان و عراق میتونه حمله نظامی کنه اما ایران رو باید با یه استراتژی دیگه نابود کنه.فکر نکنم معادله ی پیچیده ای باشه . چرا نمیدونن که voa  و bbc فقط سنگ خودشو به سینه میزنه نه شما ها رو .

بی زحمت  چشممون رو باز کنیم بفهمیم کی دوسته کی دشمن . این رو هم بدونیم که به این سادگی نیس که هر حرفی زدیم تموم میشه میره.حرف نا حق بزنیم تو اون دنیا باید جواب بدیم .یکم به فکر اخرت مون باشیم

این عکس نسل کشی میانمار هست که امریکا از این حرکت حمایت میکنه