در ادامه سریال ده ها قسمتی نفوذ افراد فتنه گر و گروه های حامی فتنه چند ماهی است که از فعالیت تشکل اصلاح طلب "امید ایران" در دانشگاه آزاد شیراز می گذرد.

به گزارش غریو، در ادامه سریال ده ها قسمتی نفوذ افراد فتنه گر و گروه های حامی فتنه چند ماهی است که از فعالیت تشکل اصلاح طلب "امید ایران" در دانشگاه آزاد شیراز می گذرد.

این گروه در گام اول با انتشار نشریه "پگاه" فعالیت خود را در دانشگاه آزاد اسلامی شیراز آغاز نمود. این گروه در این نشریه با اقداماتی در جهت تحریف تاریخ انقلاب اسلامی ایران و تطهیر برخی چهره ها تلاش نموده است. برای مثال از بازرگان در این نشریه به عنوان ستاره ای خاص یاد شده و او را یک روشنفکر دینی معرفی می کند، و یا اینکه منتظری را میراثی گران قدر در تاریخ انقلاب بر شمرده و نیز برای اینکه اندیشه های خسرو گلسرخی ترویج نیافته است تاسف می خورد. در این نشریه مشخصا به مداحان هتاکی می شود.

در مطلبی دیگرتحت عنوان میراث سی و سه ساله در یکی از شماره ی این نشریه این چنین گفته شده است که "...ما بی شماریم، تمام نمی شویم و تن به استبداد نخواهیم داد..." شاید اگر این مطلب را در کنار عکس و سخنان یکی از سران فقنه سال88 در شماره های دیگر این نشریه قرار دهیم منظور و مفهوم این سخن برای ما روشن تر گردد. لازم به ذکر است تمامی این مطالب با تایید مسئولین دانشگاه آزاد منتشر گردیده است.

این گروه در گام دوم با تایید و در سایه لبخند رضایت آمیز مسئولین این دانشگاه اقدام به عضو گیری در محیط دانشگاه نمودند، نکته قابل توجه این است که این گروه در تبلیغات خود جهت عضو گیری از عکس یکی از سران فتنه استفاده کردند. افراد این تشکل به صراحت اذعان داشته اند که افرادی که به عنوان سران فتنه که در حصر به سر می برند انسانهایی قابل احترام هستند. این اقدام در حال است که رهبر معظم انقلاب در 8/3/90 فرمودند: " گناه بزرگ فتنه گران در سال 88 این بود که اگر خوشبینانه نگاه کنیم و بگوئیم اینها یک شبهه ای، خدشه ای در ذهنشان بود این خدشه را به صورت ایجاد یک چالش برای نظام اسلامی مطرح کردند. این گناه بزرگ، قابل اغماض هم نیست؛ آثار آن هم همچنان در جامه ما موجود است." اصلا انگار نه انگار که این افراد در سال 88 به پشتوانه همه دشمنان این نظام برای ماه ها امنیت ملی این کشور را به مخاطره انداخته و علیه مقدس ترین اصول این نظام شعار سر دادند. که اگر بصیرت مردم در 9دی نبود خدا می داند به کجا ختم می شد.

به هرحال هرچند دانشجویان با اعتراض های مکرر نسبت به این اقدام اعتراض نمودند اما این اعتراضات دانشجویان راه به جایی نمی برد و تمامی این فعالیت ها با حمایت و تایید مسئولین دانشگاه ادامه می یابد.این گروه در گام سوم اقدام به برگزاری جشن افتتاحیه تشکل خود (امید ایران) در تاریخ 1 اردیبهشت در دانشکده علوم انسانی دانشگاه آزاد شیرازنموده است. میهمانان ویژه این افتتاحیه مسئول حزب کارگزاران استان فارس (هاشمی) و تنی چند از فعالین اصلاح طلب شیراز، و برخی مسئولین دانشگاه آزاد شیراز بودند.

نکته قابل توجه این برنامه این است که این تشکل با مجددا اقدام به نصب عکس یکی از سران فتنه نموده و گستاخی و وقاحت را بدان جا رساند که در این برنامه از پرچم ایران بدون آرم الله استفاده می نمایند و در توجیه این عمل خویش می گویند: مگر اینجا عربستان است؟! لازم به ذکر است که این اقدام نیز در سایه سکوت مدیران و مسئولین دانشگاه انجام شد.شاید شعار جمهوری ایرانی که در سال 88 امنیت ملی این کشور را به بازی گرفت اینبار به این شکل گفته می شود.

تمامی این مسائل در حالی است پرچم های آمریکا و اسرائیل نصب شده در کف ورودی هر دانشکده توسط دانشجویان انقلابی در سالروز 16 آذر در عرض 24 ساعت جمع می گردد. با توجه به نام گذاری سال توسط مقام معظم رهبری و تاکیید ایشان بر موضوع فرهنگ و نیز با توجه به کارنامه سیاه این دانشگاه در عملکردهای فرهنگی و بی دغدغگی مسئولان این دانشگاه نسبت به موضوعات فرهنگی و خاصه موضوع حجاب (وضع زننده حجاب و ساپورتهای رنگی) امروز نیز شاهد این چنین اقداماتی در زمینه احیای گروه ها و شخصیت های حامی فتنه هستیم تا جایی که امروز زمزمه هایی از بازگشت مجدد اساتید فتنه گر اخراجی دانشگاه آزاد اسلامی شیراز شنیده می شود، که امیدوارم صحت نداشته باشد نباشد.

و اینک این سوال ها و هزاران سوال دیگر در ذهن متبادر می شود که: تشکل "امید ایران" به دنبال ایجاد امید برای کدام ایران است؟ اعضای این تشکل واقعا سخنان امام روح الله (ره) در مورد منتظری، بازرگان، مصدق و ... نشنیده اند و یا اینکه شنیده اند و با این وجود این چنین گستاخانه سخن می گویند؟ مسئولین دانشگاه آزاد خواب تشریف دارند و یا خود را به خواب زده اند؟

مسئولین صحبت رهبر معظم انقلاب که می فرمایند: "یکى از چیزهایى که جلوی پیشرفت علمی را میگیرد، سیاسى شدن دانشگاه‌ها است. نگذارید دانشگاه جولانگاه حرکتهاى سیاسى بشود. نسل جوان موتور حرکت تحوّلات اجتماعى و سیاسى است؛ این غیر از این است که ما دانشگاه را محلّ جَوَلان گرایشهاى سیاسى‌اى که بعضى‌شان مخالف با اصل یا جهت‌گیرى‌هاى نظامند بکنیم." را نشنیده اند و یا خود را به نشنیدن می زنند؟

اقدامات مکرر وزرات علوم در احیای فتنه گران و زنده کردن فضای سال های ملتهب 76 در دانشگاه ها و  پروبال دادن به افراطیون حامی فتنه در دانشگاه ها کی و کجا پایان خواهد یافت؟ نمایندگان مجلس چرا سکوت کرده اند؟

چرا دولت فخیمه بجای شنیدن حرف دانشجو هنوز در سونا و استخر و جکوزی در حال آب تنی است و یا در جشن های اشرافی آن چنانی مشغول پایکوبی؟

در پایان لازم به ذکر است که مسئولین باید در این خصوص صریحانه مواضع خود را اعلام و نسبت به این اتفاقات پاسخگو باشند و با متخلفین برخورد نمایند و در اسرع وقت جلوی این اتفاقات را بگیرند و گرنه دانشجویان انقلابی به رسالت خود عمل کرده و با استفاده از بند میم وصیتنامه امام (ره) با این اقدامات برخورد قاطعانه می کنند.